Już 3 maja zapraszamy na tradycyjny piknik inaugurujący kursowanie przeprawy promowej „Koronowo”!
To doskonała okazja, by wspólnie rozpocząć sezon turystyczny, spędzić czas na świeżym powietrzu i poczuć wyjątkowy klimat tego miejsca.
Na uczestników czekać będzie miła atmosfera, piękne widoki i dobra okazja do relaksu w gronie rodziny i przyjaciół.

Prom w sezonie 2026 kursować będzie od 1 maja do końca września.
Szczegółowy harmonogram kursowania znajdziesz tutaj>>>
Do zobaczenia nad wodą! 🌞
Organizator