Imieniny:
12.12.2019

Warsztaty 'Kolorowo na ludowo- obyczaje świąteczne'

Działające przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi Stowarzyszenie „Jak w Rodzinie” zaprasza 15 grudnia 2019 r. na WARSZTATY rozwojowe dla dzieci i młodzieży do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi.

Działające przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi Stowarzyszenie „Jak w Rodzinie” zaprasza na WARSZTATY rozwojowe dla dzieci i młodzieży w wieku 6-19 lat zagrożonych wykluczeniem społecznym z powiatu tucholskiego: „Kolorowo na ludowo- obyczaje świąteczne”.

Każda osoba skorzystać będzie mogła z 4 warsztatów:

  1. Wyrób mydełek.
  2. Wyrób ozdób choinkowych z gliny.
  3. Wyrób i ozdabianie dużych pierników.
  4. Wykonywanie kartek bożonarodzeniowych.

Wykonane w ramach warsztatów produkty każdy zabiera ze sobą do domu.

Oprócz warsztatów będą również różnego rodzaju konkursy i zabawy z nagrodami a na koniec wspólne kolędowanie.

 Zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę i spędzenia z nami aktywnie czasu podczas warsztatów „Kolorowo na ludowo- obyczaje świąteczne”, które odbędą się 15 grudnia 2019 r. w godz. 14.00- 17.00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tucholi.


Warsztaty sfinansowane są z pozyskanych środków z Województwa Kujawsko- Pomorskiego w ramach umowy o realizację zadania publicznego , o których mowa w art. 16 ust. 1 i 6 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (DZ. U. z 2019 r. poz. 688 z późn. zm.).

Informację stowarzyszenia "Jak w Rodzinie" wprowadził Wydział Rozwoju LiFE