Imieniny:
14.03.2017

Gratulacje dla stypendystów Starosty Tucholskiego.

14 marca br. odbyło się uroczyste spotkanie ze stypendystami ze szkół ponadgimnazjalnych i Gimnazjum Powiatowego, którym wręczone zostały listy gratulacyjne będące formą wyróżnienia za wybitne wyniki w nauce i inne osiągnięcia.

W bieżącym rozdaniu aż 48 uczniów spełniło kryteria regulaminu przyznawania stypendium i otrzymało stypendium naukowe Starosty Tucholskiego na okres jednego semestru (luty 2017 – czerwiec 2017). Wszyscy wyróżnieni uczniowie mają bardzo wysoką średnią ocen, a większość może się pochwalić także  innymi osiągnięciami.

Życzenia, listy gratulacyjne oraz słodki upominek przekazali stypendystom Michał Mróz Starosta Tucholski, Jerzy Kowalik Członek Zarządu Powiatu Tucholskiego, Małgorzata Oller Przewodnicząca Rady Powiatu, Anna Ziegler Przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Powiatu Tucholskiego oraz dyrektorzy szkół.

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi

  1. Mateusz Okonek - Gimnazjum
  2. Oskar  Reszka  - Gimnazjum
  3. Patryk Myk - Gimnazjum
  4. Bartosz Klafetka- Gimnazjum
  5. Natalia Magdalena Rozanow- Gimnazjum
  6. Maria Duks- Gimnazjum
  7. Aleksandra Ziółkowska  - Liceum Ogólnokształcące
  8. Anna Kozłowska- Liceum Ogólnokształcące
  9. Karolina Magdalena Łyczywek- Liceum Ogólnokształcące
  10. Zuzanna Chrobot- Liceum Ogólnokształcące
  11. Monika Kryger- Liceum Ogólnokształcące
  12. Anna Maria Budzyńska- Liceum Ogólnokształcące
  13. Maciej Cymerys- Liceum Ogólnokształcące
  14. Marta Blas- Liceum Ogólnokształcące
  15. Dominika Maria Bucholc- Liceum Ogólnokształcące
  16. Kinga Helena Galińska- Liceum Ogólnokształcące
  17. Adrianna Kłosowska- Liceum Ogólnokształcące
  18. Martyna Jolanta Suchomska- Liceum Ogólnokształcące
  19. Emilia Noga- Liceum Ogólnokształcące
  20. Kinga Werner- Liceum Ogólnokształcące
  21. Joanna Babińska- Liceum Ogólnokształcące
  22. Weronika Babińska- Liceum Ogólnokształcące

 

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Ziemi Tucholskiej w Tucholi

  1. Dawid Drejarz- Technikum nr 1
  2. Ewelina Pozorska- Technikum nr 1
  3. Bartosz Tajl- Technikum nr 1
  4. Sandra Szumacher- Technikum nr 1
  5. Marta Żmich- Technikum nr 1
  6. Marika Weber- Technikum nr 1
  7. Grażyna Giłka- Technikum nr 1
  8. Dorota Teresa Muszyńska- Technikum nr 1
  9. Karolina Januszewska- Technikum nr 1
  10. Natalia Łepek- Technikum nr 1
  11. Ewa Lipińska – Zasadnicza Szkoła Zawodowa

 

Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych im. Leona Janty – Połczyńskiego w Tucholi

  1. Martyna Gerbatowska - Technikum nr 2
  2. Oliwia Muszczak - Technikum nr 2
  3. Grażyna Rybak - Technikum nr 2
  4. Magdalena Reszka - Technikum nr 2
  5. Klaudia Rytlewska - Technikum nr 2
  6. Patryk Czerwiński - Technikum nr 2
  7. Wiktoria Rytlewska - Technikum nr 2
  8. Aleksandra Szefler - Technikum nr 2
  9. Arkadiusz Ragus - Technikum nr 2
  10. Agnieszka Grzempa - Technikum nr 2
  11. Martyna Szamocka - Technikum nr 2
  12. Dominika Grzonkowska - Technikum nr 2
  13. Monika Mechlińska - Technikum nr 2
  14. Klaudia Łangowska – Zasadnicza Szkoła Zawodowa
  15. Patrycja Szulc– Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Wszystkim stypendystom  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.